Medycyna estetyczna

 

lek. Jakub Burghardt
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem doktora Andrzeja Ignaciuka, absolwent studiów podyplomowych "Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna to nie tylko jego zawód. To przede wszystkim jego pasja. Dzięki temu z przyjemnością pomaga Pacjentom osiągnąć wymarzone efekty.

Wiedzę zdobytą w trakcie studiów nieustannie poszerza, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z kraju i zza granicy. O kwalifikacjach świadczy wieloletnie doświadczenie, zdobyte dyplomy i certyfikaty, a przede wszystkim pozytywne opinie pacjentów.


 

lek. Jacek Piwowarczyk
lekarz medycyny estetycznej

Lekarz, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Stomatologii w Krakowie. Medycyna estetyczna to jedna z jego pasji , dzięki temu z przyjemnością pomaga Pacjentom osiągnąć wymarzone efekty.

Wiedzę zdobytą w trakcie studiów nieustannie poszerza, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów . O kwalifikacjach świadczy wieloletnie doświadczenie, zdobyte dyplomy i certyfikaty, a przede wszystkim pozytywne opinie pacjentów.


 

Rejestracja:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 20:00
sobota od 8:00 do 15:00

tel: 12 307 09 90
kom: 697 783 888

Skontaktuj się z nami, umów na wizytę!

MEDYCYNA ZDROWIA I URODY
ul. Zdrowa 1/2
31-215 Kraków

tel: 12 307 09 90
kom: 697 783 888
e-mail: gabinet@medycyna-zdrowia-urody.pl

Rejestracja:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 20:00
sobota od 8:00 do 15:00

Znajdź nas także na facebook-u: FB